E mërkurë, 17.01.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kompania amerikane Kap-Kon ka hapur fabrikė nė Bunarxhik, 400 punėsime tė reja

Publikuar: 07.12.2015 | 15:33
Lexuar: 403 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime