E martë, 13.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pikturat perfekte tė artistit gjerman

Publikuar: 09.12.2015 | 13:20
Lexuar: 982 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Nikolin (09/10/2016 07:30:14) Nuk e di nese mund te realizohen me bojra uji piktura hipper realiste

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime