E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kjo, pasi kryetarit të një grupi për të drejtat e njeriut i ranë pantallonat nga brezi pikërisht në momentin kur ndodhej pranë kryetares së shtetit për të bërë foto.
I bien pantallonat teksa bën foto me presidenten
Gruaja e parë presidente e Kroacisë është shfaqur tërësisht e qetë në një event të zhvilluar paraditen e kësaj të mërkure në Zagreb, që u karakterizua nga një incident i sikletshëm.

Kjo, pasi kryetarit të një grupi për të drejtat e njeriut i ranë pantallonat nga brezi pikërisht në momentin kur ndodhej pranë kryetares së shtetit për të bërë foto.

Ivan Zvonimir Çiçak, kryetar i Komitetit Kroat të Helsinkit, menjëherë i ngriti pantallonat lart, por kjo nuk pati shumë efekt. Momenti kur pantallonat i ranë papritur tek kyçet e këmbëve u kap nga fotografët.

Fotot kanë bërë xhiron e mediave dhe portaleve online. Në to, presidentja Kitaroviç duket se e ka kaluar incidentin e qetë dhe madje duke buzëqeshur.

Publikuar: 10.12.2015 | 16:55
Lexuar: 595 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime