E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Time ka zgjedhur 10 fotografi për të ilustruar se pse kjo grua e meriton këtë çmim.
10 fotografitë që tregojnë se pse Angela Merkel është gruaja më e fuqishme në botë (Foto)
Kancelarja gjermane, Angela Merkel është zgjedhur nga revista e njohur Time, si personaliteti i vitit. Dhe për të “argumentuar” këtë, pikërisht kjo revistë ka zgjedhur 10 fotografi për të ilustruar se pse kjo grua e meriton këtë çmim.
Kancelarja gjermane, Angela Merkel është zgjedhur nga revista e njohur Time, si personaliteti i vitit
Kancelarja gjermane, Angela Merkel është zgjedhur nga revista e njohur Time, si personaliteti i vitit
Kancelarja gjermane, Angela Merkel është zgjedhur nga revista e njohur Time, si personaliteti i vitit
Kancelarja gjermane, Angela Merkel është zgjedhur nga revista e njohur Time, si personaliteti i vitit
Kancelarja gjermane, Angela Merkel është zgjedhur nga revista e njohur Time, si personaliteti i vitit
Kancelarja gjermane, Angela Merkel është zgjedhur nga revista e njohur Time, si personaliteti i vitit
Kancelarja gjermane, Angela Merkel është zgjedhur nga revista e njohur Time, si personaliteti i vitit
Kancelarja gjermane, Angela Merkel është zgjedhur nga revista e njohur Time, si personaliteti i vitit
Kancelarja gjermane, Angela Merkel është zgjedhur nga revista e njohur Time, si personaliteti i vitit

Publikuar: 10.12.2015 | 17:10
Lexuar: 666 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime