E shtunë, 17.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Delegacion nga MPB e Shkupit nė takim me qytetarėt e lagjes sė Gazi Babės

Publikuar: 12.12.2015 | 15:07
Lexuar: 539 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime