E martë, 13.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kongresi i gjashtė i SASHK-ut nė tė cilin zgjidhet udhėheqėsia e re

Publikuar: 12.12.2015 | 15:16
Lexuar: 640 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime