E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kështu do të shfrytëzoj këtë mundësi, për të mos qenë kudo dhe të bëj gjithçka, për të udhëtuar botën.
Ed Sheeran: Shkëputem nga gjithçka

Këngëtari i njohur Ed Sheeran, ka anoncuar për fasat e tij se do të bëj një shkëputje nga gjithça për një periudhë 9-mujore.

Pas përfundimit të 179 shfaqjeve në të gjithë globin duke përmbyllur në vendlindjen e tij në Zelandë të Re, artisti ka shkruar një mesazh shumë të veçantë në rrjetin social Instagram.

“Do të marr një shkëputje nga telefoni im, nga mail-et dhe nga mediat sociale. Kam patur një periudhë të mrekullueshme në këto 5 vite, por e kam gjetur veten tim e duke parë botën përmes ekranin dhe jo syve të mi.

Kështu do të shfrytëzoj këtë mundësi, për të mos qenë kudo dhe të bëj gjithçka, për të udhëtuar botën.

Familja dhe miqtë e mi nëse më duan do të më kuptojnë. Ndërsa për fansat, i them se albumi i tretë është rrugës dhe është gjëja më e mirë që kam bërë deri tani”.

“Shihemi në vjeshtë”, përfundon shënimin e tij këngëtari.

Publikuar: 14.12.2015 | 12:29
Lexuar: 608 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime