E premte, 15.12.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Problemi me ujin e pijshem ne kete lagje ishte i kahmotshem andaj qytetaret e kesaj lagjeje falenderuan Kryetarin per kete projekt qe u kurorezua me zgjidhjen definitive te te njejtit.
Zgjidhet problemi i ujit te pijshem ne lagjen Varosh

Sot ne nje atmosfere festive Kryetari i Komunes Mr. Ruzhdi Lata me bashkepuntoret e tij ne pranin te nje numri te madh te banoreve te lagjes Varosh leshoi ne perdorim Rezervoarin e ri per ujin e pijshem per kete lagje.

Problemi me ujin e pijshem ne kete lagje ishte i kahmotshem andaj qytetaret e kesaj lagjeje falenderuan Kryetarin per kete projekt qe u kurorezua me zgjidhjen definitive te te njejtit.

Kryetari para banoreve tha qe ne kete projekt edhe banoret e lagjes Varosh ndihmuan ne kryerjen e punimeve , andaj edhe ne si komune u jemi mirenjohes dhe falenderues per kundributin e dhene.
Zgjidhet problemi i ujit te pijshem ne lagjen Varosh
Zgjidhet problemi i ujit te pijshem ne lagjen Varosh
Zgjidhet problemi i ujit te pijshem ne lagjen Varosh
Zgjidhet problemi i ujit te pijshem ne lagjen Varosh

Publikuar: 14.12.2015 | 16:18
Lexuar: 500 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime