E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ajo së fundmi është ndarë nga i fejuari, ndarje e cila e ka lënë Zlatan zemërthyer.
Fotogaleri: Zlata, femra e “çuditshme” me një kalendar të tillë…Julia Guenthel e cila në publik njihet me nofkën “Zlata” është një ish-gjiimnaste e cila ka fituar “Rekordin e Librit Guinness” me aftësinë për tu futur në një kuti me dimension 50cm.

Ajo së fundmi është ndarë nga i fejuari, ndarje e cila e ka lënë Zlatan zemërthyer.

Për të ikur nga realiteti i hidhur, ajo ka vendosur që të realizojë një kalendar, por jo nga ata të zakonshmit që ne jemi mësuar ti shohim.

Ajo ka shfrytëzuar aftësinë e saj, një talent i rrallë për të “thyer” trupin në pozita që askush deri tani nuk ka arritur ti bëjë. Më këto lloj pozitash ajo ka bërë fotografi për kalendarin e saj. Ajo ka thënë se shpreson shumë që ky foto-sesion t’ia largojë dhembjen nga ndarja me ish-bashkëshortin./ORAinfo/
Julia Guenthel - Zlata
Julia Guenthel - Zlata
Julia Guenthel - Zlata
Julia Guenthel - Zlata
Julia Guenthel - Zlata
Julia Guenthel - Zlata
Julia Guenthel - Zlata
Julia Guenthel - Zlata
Julia Guenthel - Zlata

Publikuar: 15.12.2015 | 11:58
Lexuar: 826 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime