E shtunë, 17.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Çelësat e veturave ua dhuruan drejtori Gjeneral i Lotarisë Shtetërore të Maqedonisë Vladimir Bahcovanovski dhe drejtori Gjeneral i videollotarisë së Maqedonisë Dane Kuzmanovski.
Lotaria për festat e fundvitit pregatit një edicion special të lojërave të fatit


2015 deri më tani është viti më i frytshëm për Lotarinë Shtetërore të Maqedonisë. Lotaria paraqiti rezultatet nga viti i parë i punës së saj, në të cilën u ndanë edhe dy vetura nga Instant Lotaria, Aleksandar Miovski nga Bogdanci fitoi veturën Reno Tvingo me gërvishtjen e tiketës Tvingomania dhe fitus i dytë është Goce Ilieski nga Prilepi i veturës Golf 7. Wolcfagen Pasat e fitoi Irena Stojanova nga Shkupi.

Çelësat e veturave ua dhuruan drejtori Gjeneral i Lotarisë Shtetërore të Maqedonisë Vladimir Bahcovanovski dhe drejtori Gjeneral i videollotarisë së Maqedonisë Dane Kuzmanovski.

Në vitin 5 të Llotarisë është potencuar interesimi i madh i qytetarëve për lojërat e fatit veçmas te Novo Lloto 7/34 dhe lojërat nën ombrellën e Instant Llotarisë.

Eshtë paralajmëruar se për festat e fundvitit pregaditet një edicion special i lojërave të fatit Novo Lloto 7/34 ku do të mundësohet tërheqja e drejtpërdrejtë në dhe do të mund të marinë pjesë vetëm me një tiketë të blerë, me shpresë që viti 2015 të sjell fituesin e 5 shtatave dhe një fitues do jetë milioner ne 2016.
Lotaria për festat e fundvitit pregatit një edicion special të lojërave të fatit
Lotaria për festat e fundvitit pregatit një edicion special të lojërave të fatit
Lotaria për festat e fundvitit pregatit një edicion special të lojërave të fatit
Lotaria për festat e fundvitit pregatit një edicion special të lojërave të fatit

Publikuar: 15.12.2015 | 14:36
Lexuar: 686 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime