E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Këto foto të pabesueshme tregojnë se si duken pilivesat herët në mëngjes.
Fotot e pabesueshme: Shihni se si duken këto pilivesa
Shpesh thuhet se kjo është një botë kaq e vogël.

Këto foto të pabesueshme tregojnë se si duken pilivesat herët në mëngjes.

Fotot janë bërë nga italiani Roberto Aldrovandi./mapo/
Shihni se si duken këto pilivesa
Shihni se si duken këto pilivesa
Shihni se si duken këto pilivesa
Shihni se si duken këto pilivesa
Shihni se si duken këto pilivesa
Shihni se si duken këto pilivesa

Publikuar: 16.12.2015 | 12:14
Lexuar: 759 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime