E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Çdo ditë qindra turistë vijnë në këtë pikë në Pedro do Telegrafo të Brazilit.
Ja e vërteta e fotove të frikshme
Një ditë më parë publikuam fotot e një fanatiku të fitness-it, një braziliani të quajtur Luis Fernando Candela.

Ai duket sikur është varur nga një shkëmb, në një lartësi prej 300 metrash.

Fotoja duket e tmerrshme, por nuk është ashtu siç duket.

Çdo ditë qindra turistë vijnë në këtë pikë në Pedro do Telegrafo të Brazilit.

Pozicioni i shkëmbit është i tillë, sa me një marifet të vogël mund të bëni foto spektakolare, sikur qëndroni të varur “në fije të perit”.
Ja e vërteta e fotove të frikshme
Ja e vërteta e fotove të frikshme
Ja e vërteta e fotove të frikshme
Ja e vërteta e fotove të frikshme
Ja e vërteta e fotove të frikshme
Ja e vërteta e fotove të frikshme
Ja e vërteta e fotove të frikshme
Ja e vërteta e fotove të frikshme

Publikuar: 16.12.2015 | 14:13
Lexuar: 1655 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime