E premte, 22.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Tė shtunėn nė Shkup do tė pėrurohet libri mė i ri i Shefki Selamit “Luboteni-Butina”

Publikuar: 17.12.2015 | 12:14
Lexuar: 1066 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Ubejd (11/01/2016 23:49:44) Ku mundem me gjet ket liber

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime