E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Gjatë natës, informoi DPHM, ishte mot kryesisht me vranësira, me vranësira të ulëta dhe mjegull nëpër fushëgropa të caktuara.
Në Mavrovë janë matur - 4 gradë, 6 në Gjevgjeli
Në Mavrovë sot në mëngjes janë matur -4 gradë, në Krushevë -3, -2 në Gjurishtë, Llazaropole, Topollçan, Berovë, -1 në Pozharan, informoi Drejtoria për punë hidrometeorologjike (DPHM).

Një gradë është matur në Kriva Pallankë, Pretor, Shtip, dy në Shkup, tetovë, Manastir, Ohër, tre gradë në Prilep, Vinicë, Strumicë, 4 në Kavadar, Demir Kapi, pesë gradë në Dojran dhe 6 në Gjevgjeli.

Gjatë natës, informoi DPHM, ishte mot kryesisht me vranësira, me vranësira të ulëta dhe mjegull nëpër fushëgropa të caktuara.

Sot në mëngjes është mot me vranësira mesatare, me erë të dobët deri mesatare.

Publikuar: 17.12.2015 | 13:16
Lexuar: 691 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime