E enjte, 22.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kritikėt: Nėnė Tereza “ėngjėlli i ferrit”, kishte qėllime tė fshehta

Publikuar: 19.12.2015 | 21:45
Lexuar: 462 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime