E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Këto janë disa nga momentet më të sikletshme gjatë trasmentimeve live në televizione të ndryshme të botës:
Momentet live më të sikletshme të 2015 (VIDEO)


1- Prezantuesja e BBC filmohet duke krehur flokët para transmentit të lajmeve.

2- Gazetari shtyp me gisht pëllëmbën e dorës duke u shtirur sikur përdorte iPad

3- Balena blu shfaqet menjëherë në kohën e duhur kur gazetari e përmend.

4- Reporteri anglez ngatërrohet dhe përdor një fjalë fyese.

5- Prezantuesi lexon titrat fjalë për fjalë në ekran.

Publikuar: 21.12.2015 | 13:45
Lexuar: 654 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime