E shtunë, 16.12.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Plaēkiten 47.000 euro nga njė shtėpi nė Prilep

Publikuar: 21.12.2015 | 14:49
Lexuar: 396 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime