E martë, 13.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kryetari Lata u shpreh qe te gjitha premtimet e dhena do te realizohen qe edhe ne fshatra te krijojme infrastrukture me rruge, kanalizime, ujesjelles, ndricim publik qe banoret e ketyre fahatrave kufitare te kene jete me te mire dhe cilesore.
Inspektohen punet ne fshatin Xhepisht

Kryetari i Komunes Mr. Ruzhdi Lata me bashkepuntoret e tij morri pjese ne inspektimin e puneve per ndertimin e disa rrugeve dhe rrugicave ne fahatin Xhepisht, ku u prit nga banoret e ketoj fshati te cilet e falenderuan per punet dhe premtin e mbajtur.

Kryetari u shpreh qe te gjitha premtimet e dhena do te realizohen qe edhe ne fshatra te krijojme infrastrukture me rruge, kanalizime, ujesjelles, ndricim publik qe banoret e ketyre fahatrave kufitare te kene jete me te mire dhe cilesore.

Publikuar: 21.12.2015 | 16:05
Lexuar: 752 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime