E diel, 17.12.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kėshilla pėr bajamet, ēfarė duhet dhe nuk duhet bėrė

Publikuar: 22.12.2015 | 12:14
Lexuar: 261 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime