E shtunë, 24.06.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Fitimi bruto nė vitin 2014 paraqiste 397.739 denarė

Publikuar: 23.12.2015 | 17:21
Lexuar: 320 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime