E mërkurë, 19.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nė USHT u publikua Hulumtimi shkencor pėr realitetin jetėsor tė qytetarėve shqiptarė nė Republikėn e Maqedonisė nė periudhėn 2010-2014

Publikuar: 29.12.2015 | 19:55
Lexuar: 795 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime