E premte, 19.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kėshilli i Komunės sė Tetovės e miratoi buxhetin pėr vitin 2016

Publikuar: 30.12.2015 | 11:21
Lexuar: 851 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime