E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shijojeni pamjet e videos së tij fantastike!
Aleksandar Tikomirov: Realitet apo ëndërr - Sri Lanka (Video)


Fotografi profesionist dhe regjisori nga Shën Pjetërburgu, Aleksandar Tikomirov, shkoi në një udhëtim në Sri Lanka, ku ka realizuar pamjet të mahnitshme

Shijojeni pamjet e videos së tij fantastike!

Publikuar: 05.01.2016 | 14:59
Lexuar: 861 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime