E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Linda Halimi ka kohë që është larguar nga Kosova, por ajo ka një arsye të fortë.
Linda Halimi lë pa fjalë Jennifer Lopez në ‘American Idol’ (Video)
Këngëtarja e talentuar shqiptare Linda Halimi së fundmi është bërë pjesë e konkursit American Idol.

Linda Halimi ka kohë që është larguar nga Kosova, por ajo ka një arsye të fortë.

Ajo së fundmi po konkuron në talent show-in amerikan, ‘American Idol’, ku pjesë e jurisë është edhe ylli Jennifer Lopez.

Linda ka kënduar mbrëmë në episodin e parë të sezonit të ri. Ajo u prezantua me këngën “This is a men’s world”, ku la pa fjalë jurinë e ‘American Idol’.

Gjatë performancës së Lindës, J.Lo dhe dy anëtarët e tjerë të jurisë, e kanë komentuar atë si një vajzë me zë të fuqishëm.

Për më shumë shikoni videon e plotë më poshtë.

Publikuar: 07.01.2016 | 14:47
Lexuar: 958 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime