E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Në takim u diskutuan tema të ndryshme rreth tolerancës dhe mirëkuptimit ndërfetar
Kryetarja e Tetovës vizitoi Ipeshkvinë e Tetovës
Pas festave të komunitetit ortodoks në vend, Buzmit dhe Krishtlindjeve, kryetarja Arifi, sot vizitoi ipeshkvin e Tetovës z.Josif.

Në takim u diskutuan tema të ndryshme rreth tolerancës dhe mirëkuptimit ndërfetar, si dhe sfidat me të cilat komuna e Tetovës u perballë vitin që shkoi, e në veçanti menaxhimin e situatës me vërshimet në komunën e Tetovës.
Kryetarja e Tetovës vizitoi Ipeshkvinë e Tetovës
Kryetarja e Tetovës vizitoi Ipeshkvinë e Tetovës
Kryetarja e Tetovës vizitoi Ipeshkvinë e Tetovës
Kryetarja e Tetovës vizitoi Ipeshkvinë e Tetovës

Publikuar: 11.01.2016 | 17:43
Lexuar: 2067 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime