E shtunë, 17.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sage është ndarë nga jeta në moshën 36-vjeçare për shkak të një ataku në zemër në 2012. Ai ishte djali i madh i Sylvester me bashkëshorten e tij të parë, Sasha.
Edhe Stallone përlotet, madje edhe në skenë
Sylvester Stallone ka folur rreth humbjes tragjike të djalit të tij Sage. 69-vjeçari, i cili ka fituar çmimin si aktori më i mirë joprotagonist në ceremoninë e “Golden Globe”, ka treguar se si pjesëmarrja e tij në filmin “Creed”, e ka ndihmuar atë të largojë dhimbjen e tij.

“Emocionet e vërteta të vijnë gjithmonë në ndihmë”, ka thënë ai. “Më e rëndësishmja, doja të respektoja kujtimin e tij dhe mendoj se ia kemi dalë. Ishte një realizim i mirë ku ndjeva emocione të vërteta”.

Sage është ndarë nga jeta në moshën 36-vjeçare për shkak të një ataku në zemër në 2012. Ai ishte djali i madh i Sylvester me bashkëshorten e tij të parë, Sasha.
Sylvester Stallone

Publikuar: 12.01.2016 | 14:58
Lexuar: 777 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime