E shtunë, 15.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Familja ishte duke shijuar pushimet në Budweiser Brewery Horses në Orlando. Carolyn postoi foton në Facebook-un e saj, dhe që më pas bëri xhiron e rrjeteve sociale.
Buzëqesh… kali!
Fotoja e një vajze të vogël është bërë një fenomen global, teksa ajo shoqërohet nga një kalë që qesh.

Elise Frew, 5 vjeçe ishte duke pozuar për një foto pushimesh për nënë e saj Carolyn në Florida, teksa kali i quajtur Sparky nxjerr dhëmbët pas saj.

Familja ishte duke shijuar pushimet në Budweiser Brewery Horses në Orlando. Carolyn postoi foton në Facebook-un e saj, dhe që më pas bëri xhiron e rrjeteve sociale.

Fotoja e bërë më dy janar, teksa familja shijonte pushimet e Vitit të Ri, ka marrë 10 milionë pëlqime në Facebook, pasi është postuar dhe nga agjencitë kryesore të lajmeve, si CNN apo Fox News.

Nënë e pesë fëmijëve, Carolyn, thotë se Elise mendon se është gjë e bukur. “Ajo u kthye në shkollë këtë jave, dhe mendon se është e famshme tani”, thotë e ëma e 5-vjeçares.

Publikuar: 14.01.2016 | 14:53
Lexuar: 756 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime