E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Në zyrën time prita Bashkësinë lokalë të f.Reçicë e Madhe. I falenderoj nga zemra për kujdesin dhe ndarjen e mirënjohjes.
Reçica e Madhe me 'Mirënjohje' për Teuta Arifin
Bashkësia lokale e fshatit Reçicë e Madhe ka ndarë mirënjohje për kryetaren e komunës së Tetovës znj. Teuta Arifi. Ajo ka pritur në zyrën e saj për vizitë anëtarët e kësaj bashkësie lokale.

Në zyrën time prita Bashkësinë lokalë të f.Reçicë e Madhe. I falenderoj nga zemra për kujdesin dhe ndarjen e mirënjohjes.

Bashkë korëm shumë suksese në situatën e vërshimeve, bëmë realitet sallën e sportit dhe shumë projekte tjera që shkojnë në dobi të qytetarëve. Do të bëjmë edhe më shumë në të ardhmen për Reçicën’’, shprehet Arifi.
Reçica e Madhe me 'Mirënjohje' për Teuta Arifin
Reçica e Madhe me 'Mirënjohje' për Teuta Arifin

Publikuar: 15.01.2016 | 14:24
Lexuar: 1557 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime