E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pjesë e kampanjës ‘’100 years of beauty’’ ishin poashtu edhe stili i të jetuarit me trendet më të kërkuara në Amerikë, Persi, Kore, Rusi, Meksikë, Indi, Itali duke përfshirë këtu dhe kulturën e Filipineve
Evolucioni i stilit në Gjermani (Video)


Një video e publikuar nga produksioni Seattle, bazuar nga kompania Cut.com, paraqet evolucionin e stilit në Gjermani qysh nga viti 1910 e deri më tani.

Për një video 1 minutëshe e gjysmë, modelja Brooke Williams vishet si një grua e vitit 1953, e poashtu dhe si supermodelja gjermane Claudia Schiffer e cila ishte tejet e njohur në vitet 1990-ta, përcjellë Klan Kosova.

Pjesë e kampanjës ‘’100 years of beauty’’ ishin poashtu edhe stili i të jetuarit me trendet më të kërkuara në Amerikë, Persi, Kore, Rusi, Meksikë, Indi, Itali duke përfshirë këtu dhe kulturën e Filipineve.

Publikuar: 21.01.2016 | 12:06
Lexuar: 772 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime