E martë, 17.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Momenti mahnitės kur vrasėsi bie nė dysheme pas “lutjes sė priftit” (Video)

Publikuar: 21.01.2016 | 12:37
Lexuar: 492 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Sokol (26/01/2016 14:13:47) Se Paris duhet theksuar se behet fjale per nje Pastor,
Se dyti, I bej Apel te gjitheve te mendojne, te kerkojne Zotin.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime