E diel, 25.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

BB: 60% e tė rinjve shqiptarė janė analfabete nė matematikė

Publikuar: 22.01.2016 | 13:47
Lexuar: 486 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime