E hënë, 22.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Prof.As. Afrim Krasniqi: Ali Ahmeti, pėr njė kohė tė gjatė njė politikan pa rivalė nė hapėsirėn shqiptare

Publikuar: 25.01.2016 | 12:24
Lexuar: 737 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime