E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Binjakëzimi mes klubit të futbollit "Shkupi" me klubin e futbollit "Flamurtari", përbën pikënisjen e një rruge të gjatë, që ka në bazë patriotizmin dhe respektin e vlerësimin e ndërsjelltë.
Shkupi dhe Vlora thellojnë bashkëpunimin


Bashkëpunimi mes Vlorës dhe Shkupit, simbol të faktorit shqiptar, nis nga futbolli.

Binjakëzimi mes klubit të futbollit "Shkupi" me klubin e futbollit "Flamurtari", përbën pikënisjen e një rruge të gjatë, që ka në bazë patriotizmin dhe respektin e vlerësimin e ndërsjelltë.

Në prani të deputetit në Kuvendin e Shqipërisë, Fatmir Toçi, kryebashkiaku i qytetit të Vlorës priti në një takim të veçantë homologun e tij, kryetarin e Komunës së Çairit, Izet Mexhiti, me të cilin ndau vullnetin dhe dëshirën e përbashkët për të hedhur piketat e këtij bashkëpunimi.
Shkupi dhe Vlora thellojnë bashkëpunimin

Publikuar: 25.01.2016 | 15:04
Lexuar: 733 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime