E martë, 13.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Bogovina fiton dy projekte me vlerė prej 260.000 euro pėr rikonstruim tė rrugėve lokale Pirok - Bogovinė -  Kamjan

Publikuar: 29.01.2016 | 15:02
Lexuar: 852 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime