E hënë, 26.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Quo Vadis arsimi i lartė shqip nė Maqedoni, Universiteti nė Shkup ėshtė imperativ i kohės

Publikuar: 01.02.2016 | 17:05
Lexuar: 609 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime