E hënë, 26.06.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kompania amerikane LEAR hap 2 mijė vende pune nė Tetovė, ndėrsa nė Kėrēovė do tė punėsohen 1 mijė persona

Publikuar: 02.02.2016 | 12:32
Lexuar: 560 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime