E shtunë, 23.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

UT filloi me implementimin e projektit “Bashkėpunimi ndėrkufitar pėr menaxhimin e mėsimit tė ekosistemit dhe zhvillimit tė qėndrueshėm nė Malin Sharr”

Publikuar: 02.02.2016 | 12:42
Lexuar: 692 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:















Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime