E premte, 19.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nė Universitetin e Tetovės u mbajt debat me temė 'Ēėshtja politike nė vend dhe rajon'

Publikuar: 02.02.2016 | 18:28
Lexuar: 746 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime