E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ky është një nga projektet kapitale të Komunës së Gostivarit.
Përfundojnë punimet për hapjen e rrugës Simnicë – Cerovë
Përfundojnë punimet për hapjen e rrugës Simnicë – Cerovë, rrugë që do të lidh fshatërat e Malësisë me regjionalen Gostivar – Kërçovë. Ky është një nga projektet kapitale të Komunës së Gostivarit.
Përfundojnë punimet për hapjen e rrugës Simnicë – Cerovë

Publikuar: 03.02.2016 | 11:44
Lexuar: 824 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime