E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Mamaja e djalit nga Ohio, Lisa Mason Grubbs, duke ditur aftësitë vokale të Tryzdin e filmoi momentin dhe e shpërndau më pas online.
11 vjeçari mahnit me version e “Hello” të Adele
Një djalë 11 vjeçar rrezikon të eklipsojë superyllin Adele, me versionin e tij të këngës “Hello”.

Tryzdin Grubbs mahniti jo vetëm familjen por dhe të gjithë miqtë kur performoi me zërin e tij të fuqishëm hitin e këngëtares.

Mamaja e djalit nga Ohio, Lisa Mason Grubbs, duke ditur aftësitë vokale të Tryzdin e filmoi momentin dhe e shpërndau më pas online.

Që kur është publikuar në Facebook video e djaloshit ka marrë me miliona klikime.

Publikuar: 03.02.2016 | 12:20
Lexuar: 717 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime