E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Josef Fischnaller, autor i fotos, thotë: “Ajo është tip i lezetshëm, ka një gjoks të mrekullueshëm dhe nuk e ka problem ta tregojë”.
Motra e Napoleon Bonapartit (+16)Si aktore dhe modele, ajo njihet për shpirtin e protestës.

Para pak kohësh ajo protestoi nudo për mbrojtjen e kafshëve.

Por tashmë Alexandra Kamp, 49 vjeç, vjen në një version tjetër.

Ajo ka rikrijuar një pozë të motrës së vogël të Napoleon Bonapartit, Paulinës.

Josef Fischnaller, autor i fotos, thotë: “Ajo është tip i lezetshëm, ka një gjoks të mrekullueshëm dhe nuk e ka problem ta tregojë”.
Josef Fischnaller
Josef Fischnaller

Publikuar: 03.02.2016 | 14:36
Lexuar: 774 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime