E shtunë, 16.12.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Asanzh do tė pranojė tė arrestohet, nėse KB-ja merr vendim i cili nuk ėshtė nė favorin e tij

Publikuar: 04.02.2016 | 11:06
Lexuar: 314 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime