E premte, 19.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kryetari Nevzat Bejta ndau aktvendime pune pėr 16 mėsimdhėnės tė Shkollave Fillore tė Komunės sė Gostivarit

Publikuar: 05.02.2016 | 22:16
Lexuar: 647 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime