E premte, 20.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Rasti i ‘Kumanovės’, lexohet aktakuza kundėr 29 pjesėtarėve tė grupit

Publikuar: 09.02.2016 | 17:17
Lexuar: 457 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Rebeka (18/12/2016 03:17:29) Nuk po shoh as nje akt akuze ju lutem vejeni te shikushme ku mund te shohim aktakuzen ju flm

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime