E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Tradita, natyra dhe ekonomia, janë disa kolona të forta ku vendi po synon të mbështetet për t’u rimëkëmbur dhe për të promovuar turizmin.
Fotot: Pamjet e mahnitshme nga bukuritë e Iranit
Tani që Irani ëhstë hapur ndaj botës, pamje të reja dhe të mrekullueshme po mbërrijnë nga Republika Islamike.

Tradita, natyra dhe ekonomia, janë disa kolona të forta ku vendi po synon të mbështetet për t’u rimëkëmbur dhe për të promovuar turizmin./mapo/
Irani
Irani
Irani
Irani
Irani
Irani
Irani
Irani
Irani
Irani

Publikuar: 09.02.2016 | 18:13
Lexuar: 737 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime