E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kjo nismë është e shoqatës së veteranëve të UÇK-së në bashkëpunim me Komunën e Çairit
Në Çair sot vendoset monumenti i “Shqiponjës dykrenare
Në Çair të Shkupit sot do të shpaloset monumenti i "Shqiponjës dykrenare", në udhëkryqin mes rrugëve "Llazar Tërpovski" dhe "Brigada e Dytë Maqedonase".

Kjo nismë është e shoqatës së veteranëve të UÇK-së në bashkëpunim me Komunën e Çairit.

Publikuar: 16.02.2016 | 12:55
Lexuar: 700 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime