E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Këngëtarja, e cila është femra e parë që fiton këtë çmim dy herë rresht, gjitahshtu ka fituar gjithashtu dhe çmimin e albumit më të mirë pop, dhe video më e mirë muzikore për Bad Blood.
Swift triumfon sërish në Grammy
Taylor Swift ka triumfuar në ndarjen e çmimeve Grammys në Los Angeles, ku albumi i saj 1989 u nderua sërish me çmim ashtu si dhe vjet.

Këngëtarja, e cila është femra e parë që fiton këtë çmim dy herë rresht, gjitahshtu ka fituar gjithashtu dhe çmimin e albumit më të mirë pop, dhe video më e mirë muzikore për Bad Blood.

Reperi Kendrick Lamar ka fituar më shumë Grammy, pesë të tilla. Ndërsa këngëtari britanik Ed Sheeran gjithashtu fitoi dy Grammy-t e tij të para për këngën e vitit dhe performanca më e mirë solo pop për hitin e tij numër një “Thinking Out Loud”.
Taylor Swift ka triumfuar në ndarjen e çmimeve Grammys në Los Angeles
Taylor Swift ka triumfuar në ndarjen e çmimeve Grammys në Los Angeles
Taylor Swift ka triumfuar në ndarjen e çmimeve Grammys në Los Angeles

Publikuar: 16.02.2016 | 16:07
Lexuar: 726 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime