E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Muzafer Xhaferi, Shpend Mazrekaj, Nijazi Sinani, Qemal Shaqiri, Gazmend Arifi, Elham Curri, organizuar nga Shoqata e Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare Kombëtare dhe Komuna e Çairit.
Foto nga Akademia Përkujtimore me rastin e shënimit të 15 vjetorit të fillimit të luftës së Ushtrisë Çlirimtare Kombëtare
Në profilin e kryetarit të komunës së Cairit janë postuar fotogaleri nga Akademia Përkujtimore me rastin e shënimit të 15 vjetorit të fillimit të luftës së Ushtrisë Çlirimtare Kombëtare në vitin 2001 dhe rënies së Dëshmorëve të parë të Ushtrisë Çlirimtare Kombëtare: Muzafer Xhaferi, Shpend Mazrekaj, Nijazi Sinani, Qemal Shaqiri, Gazmend Arifi, Elham Curri, organizuar nga Shoqata e Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare Kombëtare dhe Komuna e Çairit.
Foto nga Akademia Përkujtimore me rastin e shënimit të 15 vjetorit të fillimit të luftës së Ushtrisë Çlirimtare Kombëtare
Foto nga Akademia Përkujtimore me rastin e shënimit të 15 vjetorit të fillimit të luftës së Ushtrisë Çlirimtare Kombëtare
Foto nga Akademia Përkujtimore me rastin e shënimit të 15 vjetorit të fillimit të luftës së Ushtrisë Çlirimtare Kombëtare
Foto nga Akademia Përkujtimore me rastin e shënimit të 15 vjetorit të fillimit të luftës së Ushtrisë Çlirimtare Kombëtare
Foto nga Akademia Përkujtimore me rastin e shënimit të 15 vjetorit të fillimit të luftës së Ushtrisë Çlirimtare Kombëtare

Publikuar: 18.02.2016 | 16:29
Lexuar: 890 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime