E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Njëkohësisht, pas nënshkrimit të Memorandumit, do të vijojnë deklaratat e dy ministrave.
Nënshkruhet Memornadum bashkëpunimi të programit për bashkëpunim ndërkufitar midis Maqedonisë dhe Kosovës

Ministri i Vetëqeverisje lokale të Republikës të Maqedonisë, Lirim Shabani dhe ministri i Qeverisjes dhe Administratës Lokale të Republikës të Kosovës, Ljubomir Mariç, gjatë ditës së sotme, në hapësirat e Panairit të Shkupit - salla Diplomatike, do të nënshkruajnë Memorandum për bashkëpunim të Programit për bashkëpunim ndërkufitar ndërmjet Republikës së Maqedonisë dhe Republikës së Kosovës.

Njëkohësisht, pas nënshkrimit të Memorandumit, do të vijojnë deklaratat e dy ministrave.

Publikuar: 19.02.2016 | 12:56
Lexuar: 936 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime