E premte, 25.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Her national team held on tight against heavily favored Spain, but the Spaniards ultimately prevailed with a late goal.
Larissa Riquelme, gorgeous and sexy football fan - (30 PICTURES)


Larissa Riquelme, a gorgeous lingerie model who promised to run naked through the streets of Asuncion if Paraguay won the World Cup, saw her nudity pledge end in heartbreak on Saturday. Her national team held on tight against heavily favored Spain, but the Spaniards ultimately prevailed with a late goal.

However, YLLPRESS.COM have her bikini pics:

Larissa Riquelme, gorgeous and sexy football fan
Larissa Riquelme, gorgeous and sexy football fan
Larissa Riquelme, gorgeous and sexy football fan
Larissa Riquelme, gorgeous and sexy football fan
Larissa Riquelme, gorgeous and sexy football fan
Larissa Riquelme, gorgeous and sexy football fan
Larissa Riquelme, gorgeous and sexy football fan
Larissa Riquelme, gorgeous and sexy football fan
Larissa Riquelme, gorgeous and sexy football fan
Larissa Riquelme, gorgeous and sexy football fan
Larissa Riquelme, gorgeous and sexy football fan
Larissa Riquelme, gorgeous and sexy football fan
Larissa Riquelme, gorgeous and sexy football fan
Larissa Riquelme, gorgeous and sexy football fan
Larissa Riquelme, gorgeous and sexy football fan
Larissa Riquelme, gorgeous and sexy football fan
Larissa Riquelme, gorgeous and sexy football fan
Larissa Riquelme, gorgeous and sexy football fan
Larissa Riquelme, gorgeous and sexy football fan
Larissa Riquelme, gorgeous and sexy football fan
Larissa Riquelme, gorgeous and sexy football fan
Larissa Riquelme, gorgeous and sexy football fan
Larissa Riquelme, gorgeous and sexy football fan
Larissa Riquelme, gorgeous and sexy football fan
Larissa Riquelme, gorgeous and sexy football fan
Larissa Riquelme, gorgeous and sexy football fan

Publikuar: 06.07.2010 | 20:25
Lexuar: 3484 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
ibrahim (08/07/2010 15:56:48) hej shum da foto kishe dal sum seksi bashk qysh kon qev une mi pa pithat
po ti shum pith i tren jeshe be

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime